O nás

Vážení zákazníci,

Obchodní dům Centrum Doubravka – Vaše centrum pro nákupy, sport a kulturu

V našem obchodním domě se nachází restaurace s výtečnou nabídkou jídel, ale také rychlé občerstvení v hlavní roli s australskými masovými koláči nebo zde naleznete prodejnu s výbornými kebaby či se můžete občerstvit v jedné z našich skvělých kaváren.

U nás si můžete mimo jiné vyzvednout i balíček a to buď přes ZÁSILKOVNU nebo MALL BOX či ALZA BOX.

Sortiment, který nabízíme jsou běžné i speciální potraviny – čerstvé lahůdky, kravské, kozí i ovčí sýry, čerstvé maso z Písku , kvalitní uzeniny, dobré pečivo, ovoce a zeleninu, čerstvé mošty, kvalitní vína a celou řadu dalších Vámi vybraných potravin.

Vloni byla rozšířena naše nabídka o prodejnu s látkami, kde najdete vše pro šití, pletení, háčkování . Je zde veliký výběr galanterního zboží, střihová služba a služby krejčovské .

Nabízíme Vám široký výběr drogerie, hraček, knih, českého skla, elektrospotřebičů, domácích potřeb, papírnictví, bižuterie,oděvů. To vše a mnohé jiné v klidu pořídíte v našem obchodním domě.

Ze služeb můžeme nabídnout lékárnu, optiku, samoobslužnou prádelnu, kadeřnictví, nehtové centrum, masáže, kosmetika, jazykové kurzy. Nově u nás můžete navštívit moderní fitness, potěšit se v divadle, nebo zajít do Městské knihovny.

Obchodní dům nabízí i odpočinkové plochy, takže zde vládne příjemná, klidná atmosféra pro Vaše nakupování i podnikání.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

V případě zájmu o pronájem komerčních prostor kontaktujte paní Žitkovou – Tel.: 702 289 052, e-mail: zitkova@zkdplzen.cz