Vážení zákazníci, vážení podnikatelé,

Obchodní dům Centrum Doubravka – Vaše centrum pro nákupy, sport a kulturu
Po náročné rekonstrukci a modernizaci jsme znovu otevřeli v září 2013. V současné době je obsazeno téměř 90% komerčních ploch. Doufáme, že nové obchody, které u nás nacházíte, odpovídají vašim představám a že se obchodní dům stal opět oblíbeným centrem Doubravky, kam můžete chodit nejen za nákupy, ale i za kulturou a sportem.
V červnu pro vás byla otevřena dlouho očekávaná, historicky první značková hospoda pivovaru z Velkých Popovic Kozlovna. Můžete se těšit na perfektně ošetřené pivo čepované přímo z tanků. Nedílnou součástí nové Kozlovny je kuchyně, kde je kladen důraz na dokonalé zpracování české klasiky a pokrmů k pivu. Pro dámy nabízí lehká jídla z čerstvé zeleniny nebo kuřecího masa. Vždy se můžete těšit na speciální nabídku pokrmů ze sezónních surovin nebo tematické gastroakce.
Obědy, večeře, posezení s přáteli – vše v příjemném, nekuřáckém, moderním, zcela novém interiéru či na visuté předzahrádce.
Stravování zajišťuje také provozovna rychlého občerstvení SkipPie, která jako druhá v Plzni nabízí především ručně vyráběné australské masové koláče, v provozovně Alibaba Fast food zakoupíte výborný kebab a občerstvit se můžete také v kavárně CrossCafé či v dětské herně s kavárnou Monkey.
V našem obchodním domě můžete nakoupit běžné i speciální potraviny – čerstvé lahůdky, kravské, kozí i ovčí sýry, výsekové maso, kvalitní uzeniny, dobré pečivo, ovoce a zeleninu, čerstvé mošty, kvalitní stáčená vína i vína v lahvích a celou řadu dalších Vámi vybraných potravin.
Nová prodejna Žijeme bez lepku nabízí široký výběr specializovaných potravin nejen pro celiaky a lidi trpící různými potravinovými alergiemi, ale pro všechny, kteří „odlehčit“ svému organismu.
V červenci byla rozšířena naše nabídka o prodejnu výtvarných potřeb Pollex, kde jsou pořádány i výtvarné kurzy, tvořivé dílničky pro děti a příměstské tábory.

Nabízíme Vám široký výběr drogerie, hraček, kočárků a autosedaček, knih, českého skla, elektrospotřebičů, domácích potřeb, papírnictví, bižuterie,oděvů či živých „miláčků“. To vše a mnohé jiné v klidu pořídíte v našem obchodním domě.
Najdete u nás i lékárnu, optiku, samoobslužnou prádelnu Quick Wash, kadeřnictví, nehtové centrum, masáže a kosmetiku, dále sportovní centrum, a v neposlední řadě divadlo komedie Pluto a městskou knihovnu.
Nově bude otevřena kancelář společnosti Finhaus, zajišťující pojištění a finanční poradenství.
Suterén je spojen s obchodními prostory nejen schodištěm, ale též nově zbudovaným výtahem. Celý obchodní dům je nově zastřešen a uzavřen automatickými dveřmi a doplněn zelení a odpočinkovými plochami, takže uvnitř vznikla příjemná atmosféra pro Vaše nakupování i podnikání. Těšíme se na Vaši návštěvu!
V případě zájmu o pronájem komerčních prostor kontaktujte paní Koukolíkovou – GSM: 602 444 624, e-mail: koukolikova@zkdplzen.cz

Chcete zasílat novinky na e-mail?

Chcete zasílat novinky na e-mail?

Přehledová mapa CENTRUM DOUBRAVKA

Přehledová mapa centra

Anketa

Jaké byste přivítali obchody v Centru Doubravka, které vám tam dnes v chybí?

Napište nám

Děkujeme za odpověď, budeme se snažit vyhledávat takové nájemce, o které stojíte.

Tvorba webových stránek: Creative Vision s.r.o. | Redakční systém 4site CMS